Skupiny

Kromě půjčování kol a koloběžek pro jednotlivce a rodiny se zabýváme organizováním a kompletním zabezpečováním školních a firemních pobytů, máme zkušenosti se zabezpečováním velkých skupin z různých zemí.  Tyto aktivity provozujeme hlavně v oblasti Krkonoš a Máchova jezera.

Spolupracujeme s mnoha ubytovacími zařízeními a jsme schopni Vám nabídnout ubytování v několika různých úrovních a různých kapacitách. Cena ubytování je vždy velice výhodná v souvislosti s vybraným sportovním programem.

Náš team se skládá z lidí, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti turistického ruchu v ČR a pořádání teambuildingových akcí.

Vždy Vám připravíme několik možných variant dle Vašich požadavků. Jsme připraveni Vám zpracovat nabídku za bezkonkurenční cenu.

Po dohodě s námi k nám přijeďte, rádi Vám představíme kompletní sportovní program. Nebo vyšlete své zástupce, kteří program zažijí na vlastní kůži a budou Vám moci zprostředkovat své zážitky a zhodnotit, zda je nějaký program vhodný pro Váš team nebo školu. Tato dvoudenní předváděcí akce je zcela zdarma a slouží pouze pro reálnou představu, jak může v budoucnu naše nabídka sportovních akcí probíhat a zda je pro Vás vhodná.

Vytvoříme akci podle vašich požadavků.

Po dohodě s námi k nám přijeďte, rádi Vám představíme kompletní sportovní program.