Půjčovna léto

Nabízíme Vám k zapůjčení kola, koloběžky a elektrokola. V našich půjčovnách ve Vrchlabí, Špindlerově Mlýně, Harrachově, máme horská kola a top horská kola, která můžete plně využít v krásné přírodní scenérii Krkonoš, najdete zde spoustu kilometrů cyklostezek s nádhernými výhledy do kraje.  

Koloběžky lze využít na několika kilometrech nádherných sjezdů z kopců v okolí Špindlerova Mlýna.

Vyberte si u nás jeden z nabízených výletů na kole či koloběžce. Zapůjčíme Vám vybavení a vyvezeme Vás zcela zdarma na kopec. Nádherná příroda a úchvatné výhledy jsou přímo stvořené pro rodinné výlety.

Jedna z variant je sjezd ze Špindlerovky s dojezdem do Hotelu Start s cílovou prémií jednoho piva Trautenberk. Špindlerova bouda leží 4 kilometry severozápadně od Špindlerova Mlýna pod kopcem Malý Šišák v nadmořské výšce 1198 metrů nad mořem. Místo je ideálním východiskem pěších tůr, cyklo výletů ale i parádních výletů na koloběžce. Doprava na Špindlerovku je zcela zdarma!

V Doksech najdete naši další půjčovnu kol a koloběžek, rovněž u našich partnerů nabízíme v tomto kraji kola a koloběžky. Svezení s mírným převýšením nabízí nezapomenutelné výlety na kolech okolo Doks a Máchova jezera. Naplánujeme Vám trasu dle Vaší výkonnosti a přizpůsobíme profil trasy dle Vašich představ.
Realizovali jsme již několik školních výletů a vždy jsme se setkali s nadšením našich zákazníků z nádherného prostředí Krkonoš a Máchova Jezera.

Naplánujeme Vám trasu dle Vaší výkonnosti a přizpůsobíme profil trasy dle Vašich představ.

Kola

Vlastní kolo na cestách má sice své výhody, pokud ale plánujete výlet do Krkonoš, nebo chcete zajistit firemní akci, můžete kola s klidným svědomím nechat doma.
Najdete nás ve Špindlerově Mlýně, Harrachově, Doksech - Máchovo jezero. Nabízíme Vám horská kola pro skupiny a jednotlivce. Sjezdová kola lze využít na několika kilometrech nádherných sjezdů z kopců v okolí Špindlerova Mlýna.

Kola si můžete zapůjčit přímo u nás v půjčovně, nebo Vám kola dovezeme kamkoliv na smluvené místo. Samozřejmostí je zajištění kompletního cykloservisu naším mechanikem.

Výlet na kolech s profesionálním instruktorem – průvodcem, pro Vás bude zážitkem, na jaký se jen tak nezapomíná. Jako místní rodáci Krkonoš Vám rádi poradíme s výběrem vhodných tras jak pro kondiční projížďku spojenou s poznáváním přírodního bohatství Krkonoš, tak pro výkonnostní cyklistiku. V Doksech najdete naši další půjčovnu kol a koloběžek, rovněž u našich partnerů nabízíme v tomto kraji kola a koloběžky. Svezení s mírným převýšením nabízí nezapomenutelné výlety na kolech okolo Doks a Máchova jezera. Naplánujeme Vám trasu dle Vaší výkonnosti a přizpůsobíme profil trasy dle Vašich představ.

E-kola

Elektrokolo nabízí spoustu výhod. Můžete na něm jezdit jako na běžném kole a když Vám dojdou síly, zapnete motor a jedete dál. Spoustu zákazníků k nám přijede s celou svojí rodinou a kombinují klasická kola pro mladší, elektrokola pro starší a koloběžky pro členy rodiny, co mají nejvíce síly.

Doporučíme Vám vhodné trasy pro elektrokola dle Vaší výkonnosti. Dobře naplánovaná trasa Vám pomůže zvládnout těžkou trasu s pomocí elektrokola tak, že  dojedete do cíle a nebudete chtít elektrokolo vracet.

Přijeďte vyzkoušet elektrokolo k nám do půjčovny u Máchova jezera, Herlíkovic a Špindlerova Mlýna. Nabízíme vám pánská a dámská horská elektrokola různých značek. Tak neváhejte a přijeďte, krásně se na nich jezdí.

Půjčovny

PŮJČOVNY

Centrální půjčovny      
PŮJČOVNA A LYŽAŘSKÁ ŠKOLA HOTEL START ŠPINDLERŮV MLÝN Bedřichov 17, 543 51 Špindlerův Mlýn 50.7265808N, 15.6034347E OPEN
Partnerské půjčovny      
PŮJČOVNA KOL A KOLOBĚŽEK HOTEL LENKA ŠPINDLERŮV MLÝN Svatý Petr 282, 543 51 Špindlerův Mlýn 50.7194953N, 15.6174639E OPEN
PŮJČOVNA KOL A KOLOBĚŽEK HOTEL HARMONY ŠPINDLERŮV MLÝN Bedřichov 106, 543 51 Špindlerův Mlýn  50.7302908N, 15.6013092E OPEN

PŮJČOVNA KOL A KOLOBĚŽEK   /   PŮJČOVNA ELEKTROKOL   /   CYKLOSERVIS SERVIS   /  DOPRAVA ZDARMA!  

Vybavení z půjčovny 1 den Servis Přilba Od 5 osob / Od 2 dnů Pojištění
Kolo MTB economy
390 Kč
zdarma zdarma sleva 5 % 100 Kč
Kolo MTB
499 Kč
zdarma zdarma sleva 5 % 200 Kč
Kolo sjezdové HT
690 Kč
zdarma zdarma sleva 5 % 200 Kč
Elektrokolo 20Ah model 2023
1200 Kč
zdarma zdarma sleva 5 % 400 Kč
Koloběžka terénní
390 Kč
zdarma zdarma sleva 5 % 100 Kč
Dětská sedačka
200 Kč
Dětský vozík
350 Kč
Přilba
40 Kč
Vybavení výletu Špindlerovka
Kolo MTB economy
490 Kč
zdarma zdarma sleva 5 % 100 Kč
Kolo MTB
590 Kč
zdarma zdarma sleva 5 % 200 Kč
Koloběžka terénní
490 Kč
zdarma zdarma sleva 5 % 100 Kč
Dětská sedačka
200 Kč
Dětský vozík
350 Kč
Přilba
40 Kč